De dansdocenten van Studio DanZo:

Marion van Veen    
Jazz/Modern (talentklas, productiegroep en recreatie volwassenen), kinderdans
Mobiele nummer: 06 122 636 70
E-mail adres: marion@studiodanzo.com

Annemieke van Barneveld
Jazz/Modern (talentklas)
E-mail adres: annemieke@studiodanzo.com

Nancy Stegeman  
Jazz/Modern (talentklas), Zumba
E-mail adres: nancy@studiodanzo.com

Addy Ulfman
Jazz/Modern (Instroomklas)
E-mail adres: addy@studiodanzo.com

Sanne van Vreden
Jazz/Modern (instroomklas)
E-mail adres: sanne@studiodanzo.com

Anouk de Ruiter
Klassiek
E-mail adres: anouk@studiodanzo.com

Joost de Klein

Docent Urban en talentinstroom

Nadia Peeters

Docent Hip Hop

Alison Nutbeij

Docent kinderdans/ jazzdans.

Gerco Derksen

Milou Brouwer

Elena Iachininoto